Sukcesy uczniów

2022 / 2023

Przeprowadzono Konkursy Kuratoryjne z wielu przedmiotów. Kwalifikacja do kolejnego etapu:

• Bartłomiej Błażewicz (język polski, język angielski, geografia), laureat - język polski (opiekun I. Gajżewska-Kostka), finalista – język angielski (opiekun L. Denysovetz), finalista – geografia (opiekun P. Pieniak).
  • Natalia Narkiewicz (biologia), finalista (opiekun W. Lugowska-Rohun).
  • Julia Kuchta (język polski), finalista (opiekun I. Gajżewska-Kostka).
  • Hanna Dymińska (język angielski), finalista (opiekun K. Jakubowska)
  • Olimpiada Zdrowia PCK – Natalia Narkiewicz (zawody rejonowe) - (opiekun P. Pieniak).
  • Rejonowy Turniej Pierwszej Pomocy PCK  –  I MIEJSCE - Natalia Narkiewicz, Julia Kuchta, Maria Stach, Marcel Zacharewicz, Sebastian Czaus (opiekun P. Pieniak).

2021 / 2022

• Katarzyna Jelińśka (historia, biologia), finalista – biologia (opiekun W. Lugowska-Rohun), Finalista – historia (opiekun A. Wasyleczko).
  • Oliwier Lasowy (historia), laureat (opiekun A. Wasyleczko).
  • Nestor Iwanczewski (historia), laureat (opiekun A. Wasyleczko).
  • Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego – Oliwier Lasowy, Nestor Iwanczewski (etap centralny - laureaci) – (opiekun A. Wasyleczko).
  • Olimpiada promocji zdrowego stylu życia – M. Stach, J. Kuchta (zawody rejonowe) - (opiekun P. Pieniak).
  • Powiatowy konkurs plastyczny - "Wdzięczni żołnierzom - weteranom działań poza granicami państwa" - Maja Trzcińska - I miejsce, Julia Łuczkowska - II miejsce (opiekun A. Wasyleczko).
  • Wojewódzki Konkurs Wokalny "Komu Piosenkę"  - A. Goluch, L. Skobodzińska - wyróżnienie (opiekun M. Maciopa)
  • Powiatowy konkurs j. angielskiego - H. Dymińska - wyróżnienie (opiekun K. Jakubowska)
  • II Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej Warmii i Mazur - zespół II miejsce (opiekun M. Maciopa)

GAJDAMOWICZ RAFAŁ